Google Pixel Phone

ב-20 באוקטובר יקבלו ראשוני הקונים שהזמינו את מכשירי ה-Pixel (פיקסל) החדשים של גוגל (Google). זה גם יהיה היום בו תושק באופן רשמי אנדרואיד 7.1, שתגיע מותקנת מראש במכשירים החדשים. שאר מכשירי האנדרואיד, כולל Nexus (נקסוס) של גוגל עצמה, יקבלו את העדכון רק מאוחר יותר השנה, אך עוד לפני סופה. כמו כן , מסתמן כי יהיו הבדלים בין הגירסה שתשולב במכשירי ה-Pixel לבין הגרסה של כל שאר מכשירים האנדרואיד שישודרגו.

בראש ובראשונה, Pixel ו-Pixel XL (פיקסל XL) יהיו היחידים שיקבלו את Google Assistant, העוזרת האישית החדשה, בגירסתה המלאה שתפסה הרבה מאוד מתשומת הלב באירוע ההשקה. מעבר לכך, הם היחידים שיקבלו, לפחות בינתיים, את המשגר החדש Pixel Launcher שמציע, כזכור, מרכז משימות עם עיצוב חדש, תיבת חיפוש חדשה, תצוגה של תאריך ושעה ומגירת יישומים מוסתרת שתיפתח על ידי החלקת האצבע מהחלק התחתון של המכשיר. מעבר לזה, יזכו המכשירים לאחסון חכם, בחינם ובלתי מוגבל של תמונות וסרטונים בענן, ובאפשרויות נוספות בהגדרות המצלמה, כולל ייצוב תמונה אלקטרוני חדש.

מעבר לכך תיראה אנדרואיד 7.1 תראה גם קצת שונה במכשירי ה-Pixel. הגרסה החדשה תכלול שינויים קוסמטיים כמו טפטים חדשים, תצוגת תאריך דינמית, ערכות נושא עם צבעים חדשים, הליך הגדרה ראשונית בעל מראה אחר ועוד.

שאר מכשירי האנדרואיד, כולל מכשירי Nexus שיזכו בכך – יכול להיות שמדובר ב-5X וב-6P בלבד, לא יקבלו את כל התכונות החדשות במלואן. עם זאת הם כן יזכו להשתמש בתאורת הלילה (Night Light), יקבלו שיפורים בביצועי מסך המגע והתצוגה, יקבלו תאימות למשקפי Daydream VR החדשים, יוכלו להשתמש במנהל אחסון ידני ועוד. המפתחים יקבלו אפשרויות כגון תמיכה בצלמיות עגולות, הכנסת תמונות למקלדת ועוד. עם זאת קשה עדיין לדעת מתי גוגל תשחרר את העדכון לאנדרואיד 7.1 למכשירים שאינה שלה.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • חסוי

  צודק. אני עם 5X ומאוד התאכזבתי מהפיקסל

 • CoolR2

  מדוע ליצור הבדלים בין פיקסל לנקסוס? אנדרואיד נקי זה אנדרואיד נקי..

 • user30000z

  אני לא מבין, איך הם מעזים לקחת מחיר של אייפון, על טלפון שהוא אפילו לא נגד מים,עם שוליים ענקיים , והאא מרגיש די בינוני, אין לו שום פרמטר אחד של ואוו.
  העיצוב שלו כעור בצורה שאני לא מבין איך אישרו את זה בגוגל. חכו לפיקסל 2 .

 • user30000z

  אמרת את זה כל כך יפה שאין לי מה להוסיף.

 • RuR

  מה אתה רציני?????? השוליים קטנים בהרבה מבאייפון, ולמרות זאת אף אחד לא מתלונן על האייפון, רק על הפיקסלים. ואיזה חברה לא עושה צבע לבן???? ומה זה השטויות האלה על אלומיניום זול? חרטטן.

  • Yossi Cohen

   הדבר היחיד שאפשר להתלונן עליו הוא החוסר לאטימות מים טובה. 53 לא מספיק…

   • RuR

    כבר כולם הספיקו לשכוח ששנה שעברה סוני היתה היחידה עם עמידות למים, ולאף חברה אחרת לא היה אפילו IP53? מישהו התלונן על הגלקסי נוט 5 היקר? לא זכור לי…

 • Yaya

  ממש מבאס.. בתור חובב נקסוסים ובעל נקסוס 6P ציפיתי שהממשק החדש ושאר החידושים יגיעו גם לנקסוסים, משום מה חשבתי שלגוגל באמת אכפת מהלקוחות שלה, כמו שהיה עד עכשיו, אך למעשה בשנים האחרונות רואים איך גוגל נהפכת לעוד חברה שרוצה כסף (שממש לא חסר לה), בדומה למתחרה המובילה אפל, החל מזה שקיצרו את משך תקופת העדכונים לשנתיים במקום שלוש ובזה שעכשיו מזניחה את סדרת הנקסוס, ובמיוחד את מכשירי הדגל שהושקו לפני פלוס מינוס שנה.. מסכים עם אלה שאמרו שאין חידושי מרחיקי לכת, ובעיקר אנשים ישלמו על התוכנה, דבר שמגוחך בעיניי, כי באותו מחיר ניתן לקנות מכשיר הרבה יותר טוב מיצרניות מובילות בתחום.. מקווה שגוגל תשמע את זעקת חובבי האנדרואיד, ותחזור בה מהזנחת סדרת הנקסוס..

 • מאור.ד

  למשך כמה שנים יקבל המכשיר עדכונים???

  • ✡ Netanel ✡

   שנתיים, כמו רוב מכשירי האנדרואיד…

 • אור

  זה פשוט מביך.

  • RuR

   מה מביך פה?

   • אור

    השדרוגים שיכולים להיות בכל טלפון, אבל בגלל שאין לגוגל מה להציג באירוע אז החליטה לשחד אנשים בעזרת תמונות ללא הגבלה, וכו'.
    ועוד המחיר המגוחך שהוא בכלל לא מוצדק. איזה מן סיבה שהיא העלתה ככה את המחיר?

    • RuR

     שטויות, מה גורם למכשירים של סמסונג ואפל ו-HTC וסוני להצדיק 650 דולר, ודווקא לגוגל אסור? הפיקסל מצדיק את המחיר שלו הרבה יותר יאשר סוני, אפל וסמסונג. ולמה תמונות ללא הגבלה זה שוחד? זה יתרון לגיטימי שזכותם של גוגל להציע לאלה שרוכשים את המכשירים שלהם.

     • אור

      לא אמרתי שגם המחירים הגבוהים של יצרניות אחרות הם בסדר.
      אבל אם כבר מדובר בשנמוך מאשר שדרוג. המכשיר הרבה יותר מכוער לדעתי, הסירו לו את הרמקולים הקדמיים ועכשיו יש רק אחד למטה, וחוץ מזה אין הרבה הבדלים שמצדיקים שדרוג. בטח שזה שוחד, אפילו פאדיחה שהיא מציעה דברים שאפשר להשים בכל טלפון, כי אם היא תמשיך כך יצרניות אחרות עללות לעזוב את אנדרואיד כי גוגל תשמור דברים רק לעצמה. אז על מה המחיר הגבוה הזה? אני אישית יעדיף אייפון מאשר הפיקסל הזה, מכשיר שבאמת ממש איכותי והרבה יותר יפה, ואם עוד הרבה יותר דברים שבאמת מצדיקים את המחיר הגבוה, כמו עמידות למים שהאמת השבוע הסוני שלי נהרס, בטעות נפל לאסלה 🙁 רמקולים מערכת ועוד.
      אני חושב שהמכשיר הזה ממש לא יצליח.

    • licht

     גוגל העלתה את המחיר כדי לפתח את המותג שלה ושיהיו לה יותר פרסומות

 • AmitGM

  מביך מה שקורה פה.
  חשבתי שזו חברה חכמה שמבינה ומקשיבה ללקוחות שלה.

 • שמשון

  וואו. חברה של מאות מיליארדי דולרים מעסיקה את המעצב של הטלפונים הסיניים בעלי-אקספרס, אחרת אין הסבר לדבר הזה מול עינינו. BEZEL עצום, צבע לבן מחוויר ומיושן, ממש כמו JIAYU של שנת 2013. אלומיניום זול כל כך שאפילו בתמונות הרשמיות החיתוך בפורטים לא נעשה כמו שצריך. עלות פסיכית לגרסה ראשונה של טלפון בלי טעינה אלחוטית, בלי כניסה כרטיס זיכרון ובעיקר בלי שום היסטוריה. מי שיקנה את זה, ממש, אבל ממש אידיוט.

 • zevik stolero

  עושה רושם שגוגל רוצה יותר מכל להיות היצרנית היחידה של אנדרואיד ולחסל את שאר המכשירים ??נראה אם זה יחזיק …..

  • Somebody

   אין מה לראות פה. חד משמעית זה לא יחזיק. ואם זה יחזיק היא לא תחסל את שאר המכשירים, היא תחסל את אנדרואיד כי כל השאר יעברו למערכות אחרות.

  • ✡ Netanel ✡

   חושב שהיא תשאיר ליצרניות את אנדרואיד ובמכשירים שלה היא תשים אנדרומדה.

  • RuR

   קח בחשבון שעדיין מדובר בנוגט, זה סל הכל התקדמות של 0.1, לא היו אמורים להיות שינויים גדולים.