הראשונים ליהנות מאנדרואיד (Android) בגרסה 7.1 אלו בעלי מכשירי ה-Pixel, שכן צמד המכשירים החדשים מבית גוגל (Google) הושקו עם הגרסה העדכנית ביותר של אנדרואיד. אך נראה כי בעלי מכשירי ה-Nexus לא נשארים מאחור, כשגוגל הכריזה כי היא מאפשרת לאלה להוריד את גרסה 7.1 כחלק מתוכנית הבטא של החברה.

בפרסום שהעלה דייב ברוק אל בלוג המפתחים של אנדרואיד הוא מציין כי DP1, גרסת הבדיקה למפתחים (Developer Preview) זמינה להורדה כבר עכשיו למכשירי ה-Nexus 6P, Nexus 5X ומחשב הלוח Pixel C. בעלי מכשירים אלו שנרשמו לתוכנית הבטא יוכלו להוריד את העדכון ישירות מהמכשיר או להוריד מאתר המפתחים קובץ ה-image לצורך התקנה ידנית.

כזכור, עם גרסה 7.1 מגיעים מספר חידושים: הוספת התמיכה בסמלים עגולים, הצגת קיצור דרך בעת לחיצה ארוכה על סמל האפליקציה, שיפור במהירות התגובה של מסך המגע ועוד. כמו-כן מכיוון שלא מדובר בגרסה סופית ה-DP1 כוללת רשימה מספר בעיות ידועת.

מספר יכולות כמו ההטמה של המשגר החדש, הטמעת ה-Google Assistant, שירות העזר האישי של גוגל, לרוחב מערכת ההפעלה ושירות התמיכה הטכנית המרוחקת של גוגל יישארו כאפשרויות בלעדיות במכשירי ה-Pixel. אז כרגע,  גרסת ההדגמה מיועדת רק למפתחים ולאמיצים בלבד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.