משתמשי LG G2 וודאי ישמחו לגלות שהמכשיר שלהם עדיין לא מיושן לחלוטין, ולמעשה מקבל גרסה מתקדמת של מערכת ההפעלה אנדרואיד 5 Lollipop. בעדכון שמספרו 5.1.1, החליטה למעשה LG לדלג על גרסת ה-5.1 ולקפוץ היישר לגרסה החדשה ביותר, שכידוע, ה-G2 שוחרר לראשונה לפני כשנתיים עם גרסת ה-Jelly Bean .

החל מהיום, LG תזרים למכשירים בכל רחבי העולם את הגרסה המתקדמת ביותר, כאשר הראשונים ליהנות אלו המשתמשים בארה"ב שכבר יכולים לבדוק אם העדכון הגיע אליהם (הגדרות – אודות הטלפון – עדכון תוכנה – בדוק עדכונים), בעוד לאנגליה, הודו, אוסטרליה ושאר שווקי העולם זה עוד ייקח טיפה זמן. מנציגות LG ישראל נמסר שהעדכון יגיע גם אלינו בקרוב, אולם לא ברור מה תהיה הגרסה הסופית.

בין החידושים שאפשר לצפות בגרסה זו הוא שדרוגו של ממשק המשתמש, ה-LG UX ומלבד שינויים ויזואליים, לא חסר כמובן חידושים בתחום גרסת הלוליפופ כמו שיפורי אבטחה רבים, ניהול משתמשים מתקדם וגם תמיכה בביטול יישומים המגיעים עם מערכת ההפעלה

באופן מפתיע, דיווחים טוענים כי דווקא בעלי LG G4 לא יקבלו את העדכון הנוכחי, אלא יחכו כבר לגרסה הגדולה הבאה של מערכת ההפעלה, אנדרואיד M, שצפויה לצאת לקראת סוף השנה.