בעמוד הפיסבוק של קיטקט גרמניה נחף בטעות כי הגרסה החדשה של מערכת האנדרואיד תהיה זמינה כבר באוקטובר, בכך אנו מקבלים אישור רשמי להגעת הגרסה הבאה. כבר זה זמן שצצות ברשת שמועות רבות אך לא מאומתות על כך שהגרסה החדשה תושק יחד עם הנקסוס 5 במהלך אוקטובר, או ליתר דיוק לפי מרבית השמועות ב-14 באוקטובר, אך עכשיו זהו הפרט הרשמי הראשון שאנו יודעים על יציאתה של הגרסה לאור. נכון, אמנם זהו לא אימות רשמי מאת גוגל, אך מאחר ושמה של הגרסה לקוח משם של חטיף של נסטלה הפועלים בשיתוף פעולה, אנו סומכים על כך שהצוות של נסטלה יודע דבר או שתיים על התוכניות של גוגל בנוגע למערכת הפעלה זו, ומאמינים כי הדברים נכונים.

אירועי הכרזות של גוגל, המתרחשים בניו-יורק בדרך כלל, כוללים לרוב הכרזה של מכשיר חדש לצד הכרזה של מערכת הפעלה חדשה. סביר להניח שגם השנה כמו שנה שעברה, גוגל תכריז על גרסת אנדרואיד חדשה, על סמארטפון Nexus חדש, ועל גרסה חדשה לטאבלט היותר גדול ויותר חזק שלה, ה-Nexus 10. כעת נשאר רק לקוות שאף תופעת טבע לא תפתיע אותנו ותגרום לביטול אירוע ההכרזה, כפי שקרה בשנה שעברה.

עוד בנושא

כזכור, גרסאות מערכת האנדרואיד נקראות על שם של ממתק, החל מ-Cupcake בגרסה הראשונה ועד Jelly-Bean בגרסה האחרונה. כל אתרי הטכנולוגיה בעולם היו סבורים שכעת, לאחר שאנדרואיד 4.3 הוכרזה ונשארה תחת האות J, אין מנוס מלעלות אות לאות K  בגרסה אנדרואיד key pie lime 5.0 שתוכרז בסתיו, יחד עם הנקסוס 5, אך בצעד לא צפוי שהצליח להפתיע את מרבית אתרי הטכנולוגיה, גוגל חשפה לפני מספר שבועות כי מספרה של הגרסה החדשה תהיה Andorid 4.4 ותקרא Kitkat וכך בעצם באופן חסר תקדים גרסת אנדרואיד תקרא על שם של מוצר ממותג, חטיף הקיטקט המוכר של חברת נסטלה.