בעמוד הפיסבוק של קיטקט גרמניה נחף בטעות כי הגרסה החדשה של מערכת האנדרואיד תהיה זמינה כבר באוקטובר, בכך אנו מקבלים אישור רשמי להגעת הגרסה הבאה. כבר זה זמן שצצות ברשת שמועות רבות אך לא מאומתות על כך שהגרסה החדשה תושק יחד עם הנקסוס 5 במהלך אוקטובר, או ליתר דיוק לפי מרבית השמועות ב-14 באוקטובר, אך עכשיו זהו הפרט הרשמי הראשון שאנו יודעים על יציאתה של הגרסה לאור. נכון, אמנם זהו לא אימות רשמי מאת גוגל, אך מאחר ושמה של הגרסה לקוח משם של חטיף של נסטלה הפועלים בשיתוף פעולה, אנו סומכים על כך שהצוות של נסטלה יודע דבר או שתיים על התוכניות של גוגל בנוגע למערכת הפעלה זו, ומאמינים כי הדברים נכונים.

אירועי הכרזות של גוגל, המתרחשים בניו-יורק בדרך כלל, כוללים לרוב הכרזה של מכשיר חדש לצד הכרזה של מערכת הפעלה חדשה. סביר להניח שגם השנה כמו שנה שעברה, גוגל תכריז על גרסת אנדרואיד חדשה, על סמארטפון Nexus חדש, ועל גרסה חדשה לטאבלט היותר גדול ויותר חזק שלה, ה-Nexus 10. כעת נשאר רק לקוות שאף תופעת טבע לא תפתיע אותנו ותגרום לביטול אירוע ההכרזה, כפי שקרה בשנה שעברה.

עוד בנושא

כזכור, גרסאות מערכת האנדרואיד נקראות על שם של ממתק, החל מ-Cupcake בגרסה הראשונה ועד Jelly-Bean בגרסה האחרונה. כל אתרי הטכנולוגיה בעולם היו סבורים שכעת, לאחר שאנדרואיד 4.3 הוכרזה ונשארה תחת האות J, אין מנוס מלעלות אות לאות K  בגרסה אנדרואיד key pie lime 5.0 שתוכרז בסתיו, יחד עם הנקסוס 5, אך בצעד לא צפוי שהצליח להפתיע את מרבית אתרי הטכנולוגיה, גוגל חשפה לפני מספר שבועות כי מספרה של הגרסה החדשה תהיה Andorid 4.4 ותקרא Kitkat וכך בעצם באופן חסר תקדים גרסת אנדרואיד תקרא על שם של מוצר ממותג, חטיף הקיטקט המוכר של חברת נסטלה.

שתף:
-פרסומת-
 • איתי צרפתי

  אשמח אם תענו לי על זה
  אני קונה יום חמישי את הגלקסי S4 GT-I9500 אז אני יקבל את אותם דברים ש I9505 מקבל בעדכון גרסה המתקרב??
  ומה הולך להשתנות?

  • כן, אתה תקבל. סמסונג לא פרסמה מה הולך להשתנות, פרט לשינויים של אנדרואיד 4.3

 • אבי ב

  זה כשר בד"ץ בכלל?

 • חחחחחחחחחחחחח נסטלה מאשרת
  הפעם הראשונה שחברה של אוכל משווקת מערכת הפעלה אלקטרונית חחחחחחח

 • יוסי כהן

  אולי זה הסוף לדיליי בסאונד ולרשימות הרנדומליות שפועלות על 2 פריימים לשנייה בעוד שאר המערכת על 60?
  ואוליי גם תמיכה יותר טובה בOVERLAYS כך שלא כל דבר הכי קטן ייגרום לדברים האחרים לקרטע.

  • א.א.

   מוזר, אני לא חווה שום דבר ממה שתיארת, לא מצאתי אחרים שמתלוננים על כך במכשירים חדשים יחסית ואפילו לא בכאלו ישנים עם רומים חלופיים.
   כדי לתת תמונה טובה יותר, הנקסוס 4 שלי מנגן מוזיקה, גולש ב2 דפדפני עם מס' טאבים פתוחים, 3 אפ' ברקע, אפ' הודעות מיידיות בHALO תוך כדי שמשחק רץ ברקע.
   אם אתה חווה בעיות, אני ממליץ בחום לבדוק factory reset או לחילופין רום אחר.

 • N900

  לפי השמועות הגרסה הזאת תבוא עם אחד הדברים שייחלו להם מהטלפונים הראשונים של אנדרואיד….שיפורים והתאמות בליבה ולא בממשק שיעצרו את הזללנות של המערכת הזאת וישנו כמה התנהגויות שלה שגרמו לחברות להוציא טלפונים בעלי מעבדים מתומני או מרובעי ליבות רק בשביל לגרום לה לעבוד חלק. לסיכום-
  -תמיכה טובה יותר בחומרה ישנה (בכללי שינויים והתאמות בחלקים הרגישים של המערכת)
  -התאמות חדשות לטכנולוגיה לבישה (משקפיים,שעונים)
  -הורדת רף הדרישות המינימליות
  -התאמות חדשות לחיישנים כמו בדיקת דופק טביעות אצבע וכו'…

  • עמרי מרום

   לי אישית יספיק התאמה למכשירים ישנים ועוד כמה פיצ'רים כמו הוידג'טים בבר התראות, לדעתי אם באמת המערכת תהיה עד כדי כך מתאימה למכשירים ישנים ברמה שסמסונג תחליט לעשות גל עדכונים שיוריד את הרושם שהיא יצרה לעצמה, זה יהיה סנסציה!

   • א.א.

    מה האינטרס של סמסונג להוציא עדכונים למכשירים ישנים? זה לא יעודד שדרוג. השלך יהבך על מפתחים.

 • y

  נראה שהמעבר מג'לי לשוקולדי יהיה יותר נמוח

 • רואי

  לא מפסיקים לדבר על השם אבל מה באמת חדש בגרסא הזו?
  זו הולכת להיות עוד גרסא כמו 4.3 בלי שיפור משמעותי או שסוף סוף נראה משהו חדש ומעניין מגוגל?

  • עומר

   שם חדש= משהו חדש ומעניין.
   4.1,4.2,4.3 הן גירסאות עם אותו שם בגלל שהן לא חידשו הרבה.

   • אנדרואיד מס' 1

    אתה צודק

 • אנדרואיד מס' 1

  אני מקווה שהשמועות נכונות