עוד יום, עוד הדלפה: אחרי שאמש דיווחנו על כך שתאריך ההכרזה המשוער של מערכת האנדרואיד קיטקט (KitKat) תיערך כבר בשבוע הבא, היום אנו מקבלים תמונות חדשות של המערכת, ולראשונה נראה כי גוגל מתכננת להציג עיצוב משודרג, זאת בניגוד לדיווחים הקודמים בהם לא ראינו כל שינוי.

התמונות שהגיעו מאתר TuttoAndroid מציגות את המערכת Android 4.4 רצה על מכשיר ה-Nexus 5, ובעוד שלא ניתן לראות יותר מידי בגזרת המכשיר, כן רואים כי עיצוב המערכת עבר מספר שינויים: בר ההתראות הפך לשקוף (אין יותר פס שחור בחלק העליון), תמונת הרקע הוחלפה לצבעונית יותר, האייקונים שודרגו וכעת הם שטוחים בהשוואה להיום ומגירת האפליקציות מציגה את רקע מסכי הבית במקום רקע שחור.

לפי הדיווחים, Google Now יופעל ב-Nexus 5 בפקודה קולית “OK Google” בדומה ל-Moto X ו-Hangout יהיה משולב כחלק מהודעות ה-SMS. אלו כמובן, רק חלק מהשינויים הידועים לנו וגוגל צפויה לחשוף את שלל החידושים בקרוב מאוד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.