עוד בטרם זכו כל המכשירים המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד לעדכון גרסת ה-KitKat, החלה גוגל בבדיקות עבור גרסת מערכת ההפעלה הבאה 4.4.3 שצפויה לתקן מספר באגים שנתגלו בגרסה הקודמת.

עפ"י הדיווחים השונים, עדכון הביניים של גרסת ה-KitKat 4.4.3 הנושאת את מספר Build KTU72B כבר נמצאת בהרצה על ידי מספר מפתחים עצמאיים של החברה, כשגולת הכותרת של העדכון תהיה קרוב לוודאי תיקון הבאג הקריטי ממנו סובלים בעיקר בעלי הנקסוס 5, שזכו לקבל גרסה זו מראש.

נזכיר, כי הבאג הקריטי גרם למעבד המכשיר לפעול במהירות המקסימלית, דבר שהביא לאיטיות רבה כאשר אפליקציות צד שלישי ביקשו הרשאה לגשת למצלמת המכשיר בתהליך חיצוני. זאת, בנוסף לדיווחים השונים לפיהם הבאג גם גרם להתרוקנות מהירה של הסוללה גם כאשר אפליקציות אינן פעלו ברקע. בעבר, גוגל אף הודתה והתנצלה בפני המשתמשים השונים, והצהירה כי בקרוב תשחרר עדכון גרסה שיפתור את הבאג הקריטי.

מלבד התיקון לבאג, טרם ידוע אם הגרסה תכלול שיפורים או תציע תוספות לבעלי המכשירים השונים, שכן המפתחים שכבר מריצים גרסה זו טרם מסרו פרטים נוספים. כפי הנראה, פרטים נוספים אודות הגרסה החדשה ומועד שחרורה צפויים להתגלות בעוד מספר שבועות.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • יוסי

  מתי יצא הגירסה ואים זה היה לבעליי אנדרואיד 4.4.2 שלcm11

 • בעברית צריך לקרוא לגרסה הזו "כיף כף"

 • דן

  התמני, מדובר בבעיות תוכנה, נקסוס 5 מכשיר לא רע בכלל והבעיות שיש לו הן בעיות תוכנה שיפתרו על ידיד גוגל בהמשך, לרוב המכשירים יד בעיות תוכנה שמשתפרות עם הזמן.

 • התמני

  לא לקחת ללב ההאשמות היו בצניות כמובן….

 • התמני

  אתם מדברים פה על התנצלויות מצג גוגל באגים קריטיים….וכל זה על הנקסוס 5
  איך לא ראיתי כתבה על זה איך? ? ?
  ועוד המלצתי לאנשים לקנות אותו…
  תבינו אנשים סומכים על הידע המינימלי שיש לי בטלפונים….

  סתם בשביל להתגאות…. הגעתי למתנה שלא משנה איזה מכשיר אני אצביע עליו אוטומטית אנשים יסמכו עלי שהוא הכי טוב… וזה כיף!!!!