גוגל (Google) עובדת על עדכון למערכת האנדרואיד אשר יכלול תיקוני באגים שהתגלו בשבועות האחרונים מאז שחרור גרסת 4.4. העדכון, לא צפוי להיות משמעותי ובעל שינויים וויזואליים מרחיקי לכת כמו העדכונים הקודמים: קיטקט (Kitkat) או ג'יליבין (Jellybean) שכן השינוי הוא רק בספרה הימנית 4.4.1.

את העדות לעדכון אנו מקבלים מעיון בקבצי לוג שמראים כי במכשירי Nexus 4, Nexus 5  ו- Nexus 7  הגרסה שרצה היא 4.4.1 ולא 4.4 . חיזוק לדברים מתקבל ממפתח הרומים  "LLabTooFeR"  עבור מכשירי ה- HTC שצייץ בחשבון הטוויטר שלו כי מכשיר הדגל החדש HTC One  במהדורת גוגל פלי (Google Play Edition או GPE) הולך לקבל את העדכון אנדרואיד 4.4.1  (KOT49E) בקרוב מאוד ("in near future"). מכך ניתן להסיק שגם מתחרהו המושבע ה-  Samsung Galaxy S4 GPE , הנמכר בחנות גוגל פלי,  יקבל בקרוב את העדכון שכן שניהם מריצים מערכת הפעלה "נקייה" של גוגל ללא תוספות מצד היצרנית.

הבאגים שצפויים לקבל מענה הם מגוונים, ועיקר התלונות של המשתמשים קשור לבעיית חיבור מייל הארגוני (Exchange) ,תקלת השמע נמוך ברמקול וזלילת סוללה בחיבור Wi-Fi  במכשיר הנקסוס 5 ( Nexus). בנוסף ישנם בעיות בתצוגת הבר השקוף (translucent bars) בטאבלט  (Tablet) הנקסוס 10  .

האם זה יעזור לאימוץ מהיר יותר של מערכת ההפעלה החדשה מבית גוגל? מעבר לכך אין עדויות על שינויים נוספים או אפשרות שאולי גם נקבל עדכון ליישום המצלמה החדש. ומה איתכם? האם אתם מכירים באגים נוספים בגרסת הקיטקט? עדכנו אותנו בתגובות.

שתף:
-פרסומת-
 • SUN

  יש למישהו מושג איך מסדרים שיהיה אפשר לגלוש תוך כדי שיחה?
  ולנווט תוך כדי שיחה?
  כי הDATA מתנתק לי כשהשיחה פועלת…

 • dodo

  גם במעבר מגרסא 4 לגרסא 5, השנוי הוא רק בספרה הימנית ….
  נסוח לקוי.

 • נקסוס 4

  בנקסוס 4 שלי לפעמים שאני נכנס לווייפיי ומחובר לווייפיי כלשהו ומנסה להחליף לחיבןר אחר הפלאפון נתקע ועושה ריסטארט וכל ההיסטוריה של החיבורים נמחקת יענו צריך לעשות סיסמאות מחדש וכל זה.. זה קשור?

 • loveandroid

  הרבה אנשים שיש להם 4.4 אמרו שיש להם בעיה בחיבור הwifi הוא לפעמים מתנק פתאום בלי שום סיבה….

 • פיזיקאי משועמם

  פיפו, כמה פעמים זה כבר קרה לך שזה הדבר היחיד שמעניין אותך?

 • ראיתי את זה לפני כמה ימים באתר אמריקאי קצת מהירות TGspot קצת מהירות……

 • pipo

  לא מעניין אותי כל השאר העיקר שיתקנו את הבאג שמאפשר למשתמשים לשלוח הודעות ולהקפיא תפלאפון