על פי כל הסימנים, הגרסה הבאה של מערכת האנדרואיד היא ככל הנראה שדרוג קטן שיושק תחת המספר Android 4.3 ובגרסת ה-Jelly Bean. זה ניתן גם היה לראות השבוע בהשקת מכשירי ה-HTC One ו-S4 בגרסת הגוגל הנקייה אשר הגיעו עם מספר תוספות מפתיעות כמו יישום מצלמה משודרג ורקע חי חדש.

אם רצינו עוד הוכחה קיבלנו אותה אמש: SamMobile הצליחה לשים את ידו על גרסת האנדרואיד 4.3 המיועדת עבור מכשיר ה-Galaxy S4 בגרסת גוגל הנקייה. כן, לאותו המכשיר שהושק השבוע. את הקובץ ניתן להוריד מהאתר ולבחון אותו לעומק אם תרצו (למבינים בלבד כמובן)  ומצילומי המסך הרבים שבהורדה אפשר לראות כי השינויים במערכת אכן לא רבים. באופן מפתיע, הרום פועל כשורה וללא בעיות כלשהם, כך שיש לנו נטייה להאמין כי לא מדובר בהתאמות שנעשו לרום מבושל אלא במערכת המקורית שהגיעה מהיצרנית או מגוגל המתאימה גם למכשירי הגלקסי אס 4 "הרגילים" (GT-I9505).

הערכות המעודכנות אומרות כי גוגל תכריז על העדכון החדש כבר בסוף חודש הבא (יולי), וזה כמובן אינו סותר את ההכרזה הצפויה לגרסת ה-Key Lime Pie שתתרחש מתישהו לקראת סוף השנה.

וידאו: סקירה ראשונה לאנדרואיד 4.3

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.