להפתעת כולם, גוגל לא הכריזה על גרסה חדשה למערכת האנדרואיד בכנס המפתחים Google I/O, שלפי השמועות מדובר בגרסה 4.3, ולא רק: גוגל גם לא על הכריזה על גרסה מעודכנת למכשיר הנקסוס 4, אבל כן היו מספר דיווחים נוספים כמו פלטפורמת המשחקים המקוונת, גלקסי אס 4 פתוח עם רום סטוק של גוגל, שירות Hangouts המתחרה לוואטסאפ חוצה פלטפורמות ועוד.

נראה כי גוגל לא שינתה את תוכניותיה, אלא רק דחתה אותם בקצת. מדיווח חדש שהתקבל על ידי גורם פנימי בחברה נטען כי הגרסה הבאה למערכת תוצג כבר ב-10 ליוני יחד עם גרסה מעודכנת לנקסוס 4. על הגרסה ומה יש בה לא נאמר דבר, אך על הנקסוס 4 אנו למדים מדיווחים קודמים כי הוא יגיע לחנות הפליי סטור ביום השקת המערכת וכי השינויים הצפויים אינם רבים. הערכות טענו בעבר כי השדרוג הצפוי הוא בהגדלת נפח האחסון הפנימי ל-32 ג'יגה (שכזכור אינו כולל אפשרות הרחבה) וכן תמיכה בתקשורת LTE. דיווח אחר מוסיף כי נראה גם דגם בצבע לבן ושינוי קל בחלק האחורי המונע שריטות לגב הנוצץ. אנחנו ממתינים לחודש הבא לראות מה מהדברים נכונים. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.