האם במעמקי המחשב שלכם פועם מעבד מתוצרת AMD או שמשולב בו כרטיס תצוגה מסדרת ה-Radeon? אם כן, יכול להיות שמגיע לכם משחק בחינם. החברה החליטה לקדם את המכירות שלה בחלוקת משחקי חינם, כשהיא מציעה רשימה מסוימת של משחקים לבחירה עבור המעבדים ושבבי התצוגה השונים.

כך, לדוגמה, מי שבמחשב שלו נמצא APU, כלומר השבב הגרפי המשולב של החברה, מסדרת ה-A8, יוכל לדוגמה לבחור בין המשחקים LEGO Batman 4: Beyond Gotham או Guacamelee או Space Run ועוד כמה. אם, לעומת זאת, המחשב מצויד ב-APU מסדרת ה-A10 או FX, אז לרשימה של ה-A8 מתווסף גם המשחק DiRT Rally. כך גם לגבי כרטיסי התצוגה: ככל שהכרטיס איכותי ומתקדם יותר, כך רשימת המשחקים מהם ניתן לבחור ארוכה יותר ואיכותית יותר, ובסופו של דבר כוללת, עם אפשרות לבחירה משחק יחיד, גם את Saint Row 4, את Far Cry 3 וגם את Sid Meier's Civilization: Beyond Earth.

אלו חברות משתתפות במבצע? לא תהיה לכם בעיה עם מחשבים של טושיבה (Toshiba), דל (Dell) או לנובו (Lenovo), לדוגמה, כלומר כל עוד יש בתוכם מעבדי ו/או כרטיסי תצוגה של AMD.

איך תבדקו אם מגיע לכם משחק בחינם, ואם כן, איזה משחק? פשוט בקרו באתר שפתחה החברה לצורך מסע הקידום שלה, ושם תתבקשו להוריד כלי תוכנה שיבדוק את המחשב ויספק לכם את התשובה.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • Simko

  תקראו טוב את החוקים באתר של AMD:

  מחשב חדש מאחת החברות המופיעות למעלה, וגם מכיל אחד מהמעבדים המופיעים בטבלה, וגם נקנה בין 15.02.2017 ל 31.12.2016

  אם כל שלושת התנאים יחד מולאו אתם זכאים.

 • איש

  יש לי A8 ואמר לי שהמוצר שלי לא אומת

 • Zag Gol

  יש לי מחשב עם כרטיס מסך ati radeon, ואחרי תהליך ארוך ומייגע (מנהל חווית המוצר שלהם שיכור?), קיבלתי הודעה שתהליך הוורפיקציה נכשל.

  לא פלא שAMD נראית כפי שהיא נראית.

 • dsol

  מישהו ניסה והצליח???
  יש לי R9-280X והוא מופיע ברשימה של הזכאים… למרות זאת הוא רושם שאני לא זכאי
  לא מצאתי אבל, חובה AMD נטו ? כי יש לי את הגירסה של sapphire