בקר שליטה עם הלוגו של ענקית הקמעונאות אמזון (Amzon) דלף לרשת בסוף השבוע והצית ספקולציות ותהיות רבות. הבקר (ג’ויסטיק) לפי הערכות, הוא חלק מנגן מדיה שהחברה תכריז בקרוב שיאפשר לצפות בוידאו, לשחק במשחקים ולהוריד תכנים רבים לתוך קופסה קטנה שתיצמד למקלט הטלוויזיה ותהפוך ל-Smart TV.

הבקר נצפה לראשונה באתר Anatel, שזוהי רשות התקשורת בפורטוגל וניתן להתרשם כי מדובר בבקר משחק סטנדרטי למדי הכולל כפתורים אנלוגיים, כפתורי שליטה, כתף וחיצים. עוד ניתן להבחין בשלושה כפתורים בחלק התחתון לשליטה בוידאו או במוזיקה וכן כפתורים במרכז המזכירים למדי את כפתורי האנדרואיד – כפתור בית, תפריטים וחזרה, כך שמאוד ייתכן כי נגן המדיה יהיה מבוסס על אנדרואיד.

המשחקים לא יהיו מרכז היכולת של המכשיר החדש, אלא באמצעותו, אמזון מעוניינת לקדם את חנות התכנים שלה שהקימה יחד עם טאבלט ה-Kindle Fire הראשון ולהוות תחרות כנגד Apple TV ואף שירותי הוידאו סטרימינג המוצלחים Netflix ו-Hulu הפועלים בארה”ב.

זאת ועוד, הוספת יכולת משחק לנגן יכולה רק לתרום לכניסתה של אמזון לסלון, במיוחד ששוק קונסולות האנדרואיד פורח והמחירים רק יורדים, טוב שיהיה מי שיעשה קצת סדר ויהפוך את התחום למשהו קצת יותר מבוסס.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • אנונימי

  אחד השלטים ההכי מכוערים ומוזרים שראיתי בחיים שלי

 • אמאזון גרועים -עדיף XBOX one או פלייסטיישין 4

  איזה שלט מכוער ואיום !! הם לא מבינים בזה – xbox one עדיף ופלייסטיישין עדיפים וגם אקסטרימר מעולים!!
  אבל ניראלי שאמאזון רק מתנסים בשווקים שהם לא טאבלטים כי יש שמועות כבר מלפני שנתיים על סמארטפון והיו עוד הרבה שמועות על מוצרים אחרים ובסוף אין כלום -זה שהם מפתחים אבטיפוסים ניסיוניים זה לא אומר שהם נכנסים לשווקים אחרים -הם יישארו ועדיף להם להישאר איפה שהם טובים ומנוסים ומעולים בו :קוראי ספרים אלקטרוניים וטאבלטים -סדרת kindle .חחחח אמאזון האלה .
  היו שמועות על סמארטפון ואז המנהל שלהם אומר שבכלל לא יהיה סמארטפון -איזה מין חברה מוזרה –
  עכשיו בטח המנהל יגיד שלא היה ולא יהיה גם קונסולה כזאת .

 • אהרון

  1)תביעה מצד מיקרוסופט על עיצוב
  2)זה השלט הכי מכוער שראיתי בחיים שלי
  3)נראה לא נוח בשיט