בקר שליטה עם הלוגו של ענקית הקמעונאות אמזון (Amzon) דלף לרשת בסוף השבוע והצית ספקולציות ותהיות רבות. הבקר (ג’ויסטיק) לפי הערכות, הוא חלק מנגן מדיה שהחברה תכריז בקרוב שיאפשר לצפות בוידאו, לשחק במשחקים ולהוריד תכנים רבים לתוך קופסה קטנה שתיצמד למקלט הטלוויזיה ותהפוך ל-Smart TV.

הבקר נצפה לראשונה באתר Anatel, שזוהי רשות התקשורת בפורטוגל וניתן להתרשם כי מדובר בבקר משחק סטנדרטי למדי הכולל כפתורים אנלוגיים, כפתורי שליטה, כתף וחיצים. עוד ניתן להבחין בשלושה כפתורים בחלק התחתון לשליטה בוידאו או במוזיקה וכן כפתורים במרכז המזכירים למדי את כפתורי האנדרואיד – כפתור בית, תפריטים וחזרה, כך שמאוד ייתכן כי נגן המדיה יהיה מבוסס על אנדרואיד.

המשחקים לא יהיו מרכז היכולת של המכשיר החדש, אלא באמצעותו, אמזון מעוניינת לקדם את חנות התכנים שלה שהקימה יחד עם טאבלט ה-Kindle Fire הראשון ולהוות תחרות כנגד Apple TV ואף שירותי הוידאו סטרימינג המוצלחים Netflix ו-Hulu הפועלים בארה”ב.

זאת ועוד, הוספת יכולת משחק לנגן יכולה רק לתרום לכניסתה של אמזון לסלון, במיוחד ששוק קונסולות האנדרואיד פורח והמחירים רק יורדים, טוב שיהיה מי שיעשה קצת סדר ויהפוך את התחום למשהו קצת יותר מבוסס.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.