כחודש וחצי לאחר שהכריזה על הסמטראפון הראשון שלה, משיקה ענקית הקמעונאות והאלקטרוניקה אמזון, את המכשיר באופן רשמי ברחבי ארה"ב תחילה.

את מכשיר ה-Fire Phone הראשון של אמזון זכינו לראות במספר הדלפות בעבר טרם ההשקה הרשמית שהתרחשה לפני כחודש וחצי כאמור. המכשיר, שנמכר באופן בלעדי  אך ורק דרך ספקית הסלולר AT&T או דרך אתר אמזון, יוצע ללקוחותיו במחיר של $199.99 דולרים תוך כדי חוזה לרשת הסלולר במחיר של 27.9 דולרים למשך 24 חודשי התחייבות, או בתשלום חודשי של 32.50 דולרים למשך 20 חודשים.

מלבד תמיכתו של המסך בתצוגת תלת המימד (בדומה לפיצ'ר שהוצג במערכת ההפעלה iOS 7 לראשונה), המכשיר כולל ארבע מצלמות קדמיות כך שיעקבו אחר תנועותיו של המשתמש ויידעו להבחין גם בין אובייקטים ותמונות גם אם אחת המצלמות כוסתה בטעות על ידי המשתמש.

למכשיר מסך בגדול סטנדרטי של 4.7, ברזולוציית HD של 720p כאשר הוא רץ על גבי מערכת ההפעלה Fire OS 3.5 מבוססת האנדרואיד. תחת מכסה המנוע, הוא מצויד במעבד מרובע ליבות של חברת קוואלקום במהירות שעון של GHz2.2 ובעל זיכרון RAM של 2 ג'י'גה. בצד הצילום, המכשיר מגיע עם מצלמה אחורית שתוכל להפיק תמונות עד לרזולוציה של 13 מגה-פיקסל, שלטענת החברה מספק תמונות באיכות גבוהה יותר ממכשירי האייפון 5S והגלקסי S5. מלבד זאת, המצלמה כוללת פונקציה מיוחדת דרכה המשתמשים יוכלו לרכוש תוספות ישירות מהמכשיר עצמו.

לא מדובר במכשיר זול במיוחד ובחברה מעוניינים לבחון את יכולתם גם בשוק הגבוה. מכשירים עם תמיכה בתלת מימד כבר הושקו בעבר ולא נחלו הצלחה רבה, כך שמעניין לראות כיצד ה-Fire יתקבל בשוק.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  עם קרן לייזר אני לא יגע בו

 • יוסי כהן

  אה כן ומה זאת אומרת לרכוש פונקציות למצלמה דרך היישום? זה דבילי ומשהו שאני לא רוצה לראות לעולם במערכות הפעלה!!!!

 • יוסי כהן

  איזה תלת מימד הוצג בIOS7???
  אתם מדברים על ה PARALLAX ? זה לא הוצג לראשונה בIOS זה היה קיים מלפניי וזה פיתוח של הקהילה של IOS ואנדרואיד.

  למה בדיוק משמשות כל המצלמות האלו? כדי לממש אפקט תלת מימד תלוי מיקום עין?