השמועות בנוגע למכשיר חכם מבית אמזון מקבלות אישור מסוים על ידי הקמעונאית הענק. החברה תערוך אירוע ב-18 ליוני בסיאטל שם היא צפוי לחשוף את המכשיר הראשון שלה וגם העלתה וידאו טיזר ראשון.

בוידאו נראים מספר של משתמשי בטא המתבוננים בהתלהבות במסך המכשיר, שאותו אמזון הקפידה לא לחשוף. המשתמשים מניעים את המכשיר מצד לצד, מה שמאמת אולי את הדיווחים על כך שהוא יהיה מכשיר שיתמוך במסך תלת מימד ללא משקפיים וישולב בארבע מצלמות לצילות בתלת מימד. כך ניתן יהיה לצלם תמונות 3D ולצפות בהם בהתאם לזווית הצפייה של המשתמש ובהטייה של המכשיר יוכלו המשתמשים לנווט בין אפליקציות והתפריטים.

מסכי תלת מימד ללא משקפיים לא היו הצלחה רבה בתחום הסלולרי. גם LG עם ה-Optimus 3D וגם HTC עם Evo 3D ניסו את מזלן ללא הצלחה רבה. נינטנדו היא זו שהביאה את הטכנולוגייה לסדרת Nintendo 3DS, קונסולת המשחקים הניידת, כך שמדובר בטכנולוגיה אמנם לא חדשנית, אך בהחלט מעניין לראות כיצד היא משתלבת בטלפון החכם ובשימוש היומיומי.

המכשיר צפוי כאמור לראות אור ב-18 ליוני.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.