אריק שמידט שמכהן כעת כיושב ראש חברת גוגל (Google) וחברת האם שלה, אלפבית, ואף שימש בעבר כמנכ"ל גוגל, הכפיש לא פעם ולא פעמיים את חברת אפל (Apple) בציבור. בין היתר טען שמידט כי הסמארטפונים של אפל הם חיקויים של סמסונג גלקסי, שהמשתמש הממוצע בטוח יותר עם גוגל מאשר עם אפל, וכי לעבור מ-iOS לאנדרואיד זה פשוט כמו לעבור מ-PC למאק. אם כך, באיזה סמארטפון לדעתכם הוא משתמש באופן אישי? ובכן – באייפון.

שמידט נסע לאחרונה לכנס בקוריאה כדי לחזות בהתפתחויות החדשות בתחום האינטליגנציה המלאכותית, ואחד הכתבים הקוריאנים ששהה בכנס תיעד את שמידט כשהוא מצלם את מה שמולו ושולח לחבריו באמצעות מכשיר אייפון 6 או 6s של המתחרה הגדולה אפל.

שמידט, אגב, לא זר למוצריה של אפל, שכן שימש כיו"ר הדירקטוריון של החברה עד שנת 2009, אז פוטר בחשד שהעביר סודות לחברת גוגל. כעת מתברר שהוא חוזר למקורות, כנראה.

זו לא פעם ראשונה שבה נתפס אחד ממתחריה של אפל עם מכשיר אייפון, כמו למשל אחד מסגני הפיתוח של Windows Phone, ג'ו בלפיור, שצייץ תמונה באמצעות מכשיר של אפל. בלפיור טען בתגובה כי כחלק מתפקידו הוא צריך להכיר את המתחרים של מיקרוסופט לעומק, ולכן בילה זמן רב עם המכשיר. שמידט, לעומת זאת, לא נדרש לעשות זאת מתוקף תפקידו. זו כנראה הסיבה שהוא לא מיהר להגיב על התמונות.

Eric-Schmidt-iPhone-2

 

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • באופן פרדוקסלי גוגל מרוויחה יותר כסף מהאפליקציות שלה על iOS מאשר על Android.
  זה מצחיק שהם אומרים נגד המכשירים של אפל אבל לא יכולים להפסיק להשתמש בהם.

 • iphone1000

  אכן עדיף לו ios

 • הוא בדיוק עשה QA לגירסא החדשה של אפליקציית גוגל כלשהיא על IOS

 • gilmaman

  נראה שאנשים לא שמו לב שיש לא מעט אפליקציות של גוגל בקקפון של אפל
  מה שאומר שיושבים מפתחי אייפון בגוגל ובונים אותם
  אז חלילה שיתנו למנכל לראות משהו שבנתה החברה שלו באייפון, או סתם לראות משהו במכשיר
  מיד כולם קופצים עם כותרות

 • pizzaboy

  אותי זה הצחיק

 • ‫שחר גבאי‬‎

  כל אחד משתמש במה שנראה לו

 • נתנאל/Netanel

  זכותו. כנראה שהוא אוהב ומעדיף יותר את מערכת הiOS. לא צריך לעורר פרובוקציות, זה לא שהוא המציא/מפתח את מערכת האנדרואיד.

  • אור

   נכון זה זכותו, אבל מה שהוא עשה זה צביעות.

   • נתנאל/Netanel

    למה צביעות?
    זה בדיוק כמו שנגיד ולסגן מנכ"ל סמסונג יש איפון, הוא לא מייצג את סמסונג, הוא בסך הכל עושה את עבודתו כסגן.
    יו"ר גוגל הוא לא מייצג את אנדרואיד, הוא בסך הכל עושה את עבודתו כיו"ר שבכלל מייצג את גוגל כחברה עצמה אם כבר, ולא את מערכת ההפעלה שלה.

    • אור

     זה משהו אחר, אמרתי שזכותו לגמרי להיות באיזה טלפון שהוא רוצה, אבל אותו בן אדם אמר דברים נוראים על אפל ושהטלפונים שלה זוועה ופתאום הוא משתמש באייפון בחיי היום יום שלו? אז כל מה שהוא אמר היה שקר? אתה לא חושב שזה צביעות?

     • נתנאל/Netanel

      לא. אני חושב שזה לצורך קידום אינטרסים בלבד. הוא יכפיש את אפל, בכדי לקדם את גוגל וליצור שם טוב לגוגל וליצרניות שמחזיקות במערכת ההפעלה של גוגל ואחר כך להרוויח על זה לקוחות וכסף. ברוך הבא לעולם של ימינו אחי.
      אנדראיד שייכת לגוגל, לכן הוא דואג לחברה שהוא כיהן בה גם כמנכ"ל, אבל שמידט הוא לא זה שפיתח את האנדרואיד בעצמו, לכן הוא משתמש באיפון כי נוח לו יותר עם מערכת ההפעלה של אפל כנראה.

      • pizzaboy

       זה צביעות