תהינו מתי סוני תביא לשוק פאבלט ראשון עם מסך גדול, כזה הדומה לסדרת ה-Note של סמסונג או ה-Optimus Vu של LG, והנה היום אנחנו מקבלים הצצה ראשונה של מכשיר ה-Xperia ZU. על ההדלפה אחראי האתר הסיני ePrice שהצליחו להשיג תמונות באיכות טובה, כמה שנראה כמו תמונות יחסי ציבור אותנטיות למדי.

על פי הפרטים המתלווים לחשיפה, מדובר במכשיר בעל מסך מגע בגודל 6.44 אינצ’, הגדול יותר מפאבלטים אחרים שראינו ונראה כי גם בסוני יאמצו לחיקם את העט סטילוס, כך על פי התמונה שהוצגה. בנוסף דלפה תמונה של המכשיר בצבע הלבן, דבר המתחבר לצבע השחור שדלף מוקדם יותר החודש.

עוד דווח כי סוני תציג שעון חכם, בדומה ל-Smartwatch שכבר זכה אצלה לדור שני ויגיע בקרוב בגרסה משודרגת. כך על פי Cnet, השעון יכלול לראשונה את טכנולוגיית ה-NFC וכמובן אפשרות לסנכרן בין השעון למכשיר החכם עם אפליקציות ייעודיות ועוד. השעון יכלול מסך גדול יותר במעט מקודמו ויהיה גם חסין למים, ממש בדומה לסדרת ה-Xperia Z.

עוד על המכשירים החדשים נשמע וודאי מחר, באירוע הכרזה של סוני שיתרחש בגרמניה. אנחנו נעדכן.

Xperia ZU

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.