מהדורת הבטה של גרסה 3 של AirDroid, האפליקציה הפופולארית לחיבור מכשירי אנדרואיד (Android) למחשב האישי, מוכנה להורדה עבור מי שרוצה לנסות אותה לפני שהיא מגיעה ל-Google Play כסופית.

הגרסה החדשה של AirDroid כוללת, כמובן, מספר יכולות ותכונות חדשות. אחת מהן היא AirMirror, תכונה שמאפשרת הפעלה מרחוק של הטלפון באמצעות המחשב, וכן מאפשרת הפעלת אפליקציות אחרות מרחוק באמצעות לחיצה על ההודעות שהן מייצרות. כך, לדוגמה, לחיצה על הודעת שיחה תפתח בטלפון את האפליקציה המתאימה, האפליקציה תשוקף גם על מסך המחשב, והיא תופיע בדיוק במקום המתאים כדי לענות על ההודעה, מהמחשב.

ב-AirDroid חיזקו בנוסף את נושא האבטחה. כעת כל התנועה בין הטלפון למחשב מוצפנת מקצה לקצה (E2EE), ולטענת החברה אף דורם צד שלישי לא יוכל לגשת לנתונים בזמן המעבר שלהם.

שינויים נוספים הם היכולת לקבל ולשלוח מסרונים באמצעות המחשב, כולל מסרונים קבוצתיים; קבלת התקראות בזמן אמת כולל התראות על קבלת שיחות, כשניתן לדחות שיחות מהמחשב; ממשק שעבר כמה מתיחות עיצוביות, ועוד.

לפרטים מלאים ולהורדת ה-APK של מהדורת הבטה, בקרו בבלוג הרשמי של AirDroid כאן.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • חסוי

  הורדתי עכשיו למחשב ולפאלפון שלי את הבטא וזה יותר טוב מהקודם
  דבר ראשון הממשק עבר שינוי והוא עבר ללוליפופ
  נוספו עוד הגדרות כמו להוריד את התוכנה למחשב
  בקיצור ממליץ מאוד לעבור לבטא

 • חסוי

  אין באייפון?ואם אין באייפון אפשר משהו דומה שמומלץ?

  • Yossi Cohen

   AirDroid… not iAir.
   יש דברים דומים לאייפון אבל לא בכזו עוצמה ויכולות
   תוכנה זו מאפשרת לנהל את הקבצים במכשיר לצפות ולשלוח הודעות
   לצפות בתמונות בסרטונים ולהשמיע מוזיקה מהמכשיר במחשב.
   וגם לשתף את הקליפבורד של המחשב והמכשיר ובנוסף להתקין אפליקציות ולמחוקן ועוד הרבה דברים.
   אלו דברים שאין לך גישה אליהם באייפון.