אין ספק בכלל שהסמארטפון כה חכם, אך אולי דווקא בגלל זה משתבש סדר היום שלנו במירוץ אחר המענה לשיחה הבאה או כתיבת ה-SMS הבא. אפליקציית Agent ראתה אור לפני כחודשיים בנסיון להחזיר לשפיות את חייהם של המשתמשים בה.  אתמול (ד') מודיעים המפתחים כי ניתן להוריד אותה בחינם ובכך ליהנות מחמישה מנגנונים אוטומטיים באפליקציה אחת.

בראש ובראשונה ניצבת פונקציית חסכון בחיי הסוללה. עם סמן מיוחד תוכלו לבחור עד כמה נמוך תרצו שאחוזי הסוללה ירדו בכדי שפונקציה זו תיכנס לתוקף. הפונקציה תנתק את שירותי הסנכרון עם האינטרנט, תעמעם את בהירות המסך ותכבה את הבלוטוס – כל אלה בשביל לחסוך במשאבים בעת שהסמארטפון שלכם גוסס.

פונקציית השינה תתן לכם לישון בשקט בשעות שבהן אתם ישנים בדרך כלל. בזמנים אלה תצלצלנה בחוזקה רק שיחות טלפון ממספרים שהגדרתם כדחופים. אופציה נוספת תאפשר למתקשר לשלוח SMS ישירות לאפליקציה באמצעותו הוא מודיע כי השיחה דחופה והוא מבקש מהאפליקציה שתעיר את המשתמש.

ומה לגבי חניה? כבר שמענו על אפליקציות ניווט שונות ששומרות עבורנו את מיקום החנייה שלנו, אך לצורך כך אנו אמורים לזכור להזין אותו. ומה גורלנו אם שכחנו? כנראה שנבזבז זמן רב בחיפושים אחר הרכב שלנו. ובאשר לאפליקציית Agent, זו תדע לזהות אוטומטית, באמצעות ניתוק מדיבורית הבלוטס, כי החנתם את רכבכם ותשמור אוטומטית את המיקום באפליקציה.

פונקציית הפגישות תסתנכרן עם יומן הפגישות שלכם ותדע לסנן עבורכם שיחות לא חשובות, זאת לצד פונקציית הנהיגה שתדע להקריא עבורכם הודעות בקול ולשלוח הודעות "אני בנהיגה" לאחרים.

אז נכון שהיינו יכולים להוריד אפליקציות ייעודיות עבור פונקציה כזו או אחרת, ואז היה נדרש מאיתנו להגדיר מתי האפליקציה הייעודית ההיא תיכנס לפעולה. אפליקציית Agent מרכזת עבורכם חמישה כלים באפליקציה אחת. אנחנו כבר נהנים ממנה.

להורדת האפליקציה דרך ה-Google Play לחצו כאן

http://youtu.be/ogkW2UN5tXo

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.