אחד היישומים החביבים על צלמים שמצוידים בטאבלט הוא ה-Photoshop Touch של אדובי (Adobe), היישום שהוא האח הקטן ומותאם המגע של Photoshop, תוכנת עריכת התמונה השולחנית הפופולארית של אדובי.

ועכשיו החברה משחררת גרסאות חדשות של היישום שמיועדות לשימוש בטלפונים. אולי זה בגלל שכעת הרבה מאוד טלפונים מצוידים כיום במסכים יחסית גדולים, אבל כך או כך, הגרסה החדשה תספק את יכולות ריטוש התמונה גם לצלמים חובבים שמצלמים בעזרת הטלפון החכם שלהם את רוב התמונות.

לפי החברה, לגרסת הפוטושופ הזו תכונות בסיסיות שניתן למצוא גם ביישום השולחני, כולל שימוש בשכבות, כלי בחירה מתקדמים, שימוש במסננים לביצוע התאמות ועוד, וזאת לצד תכונות שמיועדות ליכולות המגע. כמו כן מסרה אדובי שניתן בעזרת היישום לערוך תמונות ברזולוציה של עד 12 מגה-פיקסלים לכל היותר.

בנוסף, כל משתמש שירכוש את היישום יקבל 2 ג'יגה-בייט בשירות האחסון בענן של החברה, Creative Cloud. "משתמשים יוכלו לסנכרן את הקבצים לשירות, ואז להמשיך לעבוד עליהם בטאבלט או בתוכנה השולחנית", הודיעה אדובי.

Photoshop Touch בגרסה הטלפונית מיועד למכשירי iPhone מגרסה 4S ומעלה עם iOS 5 ומעלה וכן ל-iPod Touch דור חמישי ומעלה, וכן כיישום אנדרואיד (Android) עבור מכשירים שמשתמשים בגרסה 4.0 ומעלה. המחיר: 4.99 דולרים, וזה ממש כסף קטן למי שנוהג להשתמש הרבה בתוכנה הזו, או בדומותיה.

לחצו כאן לרכישה ב-iTunes, וכאן לרכישה ב-Google Play.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.