התוסף של Adblock Plus, שהפך את רוב האתרים לנטולי פרסומות, משיק כעת דפדפן למכשירי האנדרואיד החוסם באופן אינטגרלי את כל המודעות המציקות.

הדפדפן שהושק כעת בגרסת בטא, מבוסס למעשה על Firefox בגרסה 37 עם התוסף המובנה בו כאשר זה מיועד לחסום פרסומות גוגל, חלונות קופצים, באנרים ועוד וכמעט כל סוגי הפרסומות הקיימות. ל-ABP מנוע המתעדכן מידי יום באלגוריתם פרסומיים, כך שינויים המתרחשים באתרי אינטרנט ובאופן הצגת הפרסומת יחסם בכל מקרה.

הדפדפן כשלעצמו אינו שונה מדפדפן ה-Firefox לאנדרואיד, רק שכאן לא ניתן להתקין תוספים אחרים והוא אינו תומך בשירותי מוזיליה כמו אפשרות הסנכרון מועדפים. כדי להוריד, יש להיכנס לכאן ולהתקין את קובץ ה-APK באופן ידני, ולמעוניינים ניתן להצטרף לקהילת הנסיינים.

ל-Adblock כבר הייתה אפליקציה בחנות של גוגל, אך זו הוסרה בשל הפרת תנאי השימוש שלה. שמועות על כך שגוגל משלמת ל-ABP כדי שזו לא תחסום פרסומות גם כן צצו בעבר, אך דברים אלה הוכחשו על ידי שני הצדדים.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • חיים

  זולל סוללה בטירוף גם כשלא עובדים איתו,
  ולא כייף לגלוש איתו.

 • בן אדם

  אני עשיתי רוט הורדתי חוסם פירסומוץ ועכשיו אנךא פירסומות יותר בשום מקום חוץ מיוטיוב

  • BarM

   תתקין XPOSED ואת המודול של YOUTUBEADAWAY ואז לא יהיו פרסומות גם ביוטיוב D:

  • התמני

   תוריד את האפליקציה og youtube.apk
   זה בדיוק כמו יוטיוב רק בלי פירסומות ועם יכולות של ניגון ברקע וגם חלון צף… עובדת מעולה

 • אוראל

  הדפדפן מחייב הרשאות רוט ?

  • שמואל

   לא