אייסר (Acer), יצרנית האלקטרוניקה הטיוואנית, מנסה שוב את מזלה בקטגוריית הסמארטפונים הגדולים. לאחר שהשיקה בעבר את ה-Liquid S1, מודיעה היום (ב') החברה על השקתו של Liquid S2, סמארטפון הכולל מסך בגודל 6 אינץ' ויכולת צילום וידאו ברזולוציותיה עוצמתית של 4K המכונה Ultra HD.

את יכולות לכידת הוידאו המרשימות, עושה המכשיר באמצעות מצלמה אחורית ברזולוציה של 13 מגה פיקסלים עם טבעת פלאש היקפית. המצלמה הקדמית מגיעה באיכות של 2 מגה פיקסלים. אל רכיבי החומרה מצטרף שיפור תוכנתי בכל הקשור לצילום: אופציית צילום מהיר ממסך הנעילה, התאמת מידת הפוקוס והחשיפה ויצירת סגנונות הגדרות צילום המותאמות אישית לטעמו של המשתמש.

התצוגה גדולה במיוחד, כאמור, 6 אינצ'ים גודלה ברזולוציה של 1920X1080 פיקסלים ובצפיפות של 368 PPI. אך לא מומלץ להסתכל רק על הקנקן, אלא גם במה שיש בו. בקירבו של המכשיר פועם מעבד מרובע ליבה,  Qualcomm Snapdragon 800 , במהירות של 2.2 ג'יגה הרץ. זיכרון ה-RAM הוא של 2GB והסוללה עוצמתית גם היא, כיאה לגודל המסך, ויודעת לספק 3,300 mAh, אך היא לא נשלפת. הזיכרון הפנימי מגיע בנפח של 16GB וניתן להרחבה חיצונית של עד 128GB. מערכת האנדרואיד מסופקת בגרסת 4.2.2, ואם תמיכה ברשת המהירה LTE מעניינת אתכם – המכשיר כולל גם אחת כזו.

אייסר צפויה לשווק את המכשיר החל מחודש אוקטובר, ומכירתו צפויה בינתיים באירופה ולא בארה"ב. בכל הנוגע למחירו אין עדיין מידע ממשי, והמכשיר צפוי להיות מוצג לראשונה בתערוכת IFA.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.