אייסר (Acer) הכריזה על מסך מחשב חדש, אותו היא מכוונת בעיקר אל תחום הגיימרים, שמשלב כמה מהתכונות המעניינות ביותר בתחום התצוגה במסך אחד.

קודם כל מדובר במסך בגודל עצום של 28 אינץ'. שנית, הוא מציע רזולוציית 4K, כלומר 3,840×2,160 פיקסלים, ואין עדיין יותר מדי מסכי מחשב שמציעים את הרזולוציה הזו. ואם זה לא מספיק, המסך תומך בטכנולוגיית ה-G-Sync של Nvidia. טכנולוגיה זו מטרתה לסנכרן כל תמונה שמוצגת על המסך עם קצב הרענון הטבעי של המסך וזאת כדי להבטיח תצוגה חלקה יותר מבלי לחשוש לגמגומים או השהיות שיכולות להיגרם בזמן העברת המידע מהמחשב למסך.

המסך, שמכונה XB280HK, תומך בקצב רענון של 60 הרץ ומחירו המומלץ לצרכן הוא 799 דולרים. הבסיס שלו תומך בסיבוב שמאלה/ימינה של 120 מעלות, בסיבוב על הציר ממצב אופקי לאנכי, בשינוי הגובה וכן בהסטה מזווית של 5- עד 35- מעלות. זמן התגובה שלו הוא 1 אלפיות השנייה.

במקביל היא הכריזה על מסך 27 אינץ' ברזולוציה של 1,920×1,080 פיקסלים אבל עם קצב רענון של 144 הרץ. המחיר 599 דולרים והמאפיינים האחרים זנים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.