גוגל (Google) השיקה גרסה יציבה של חדשה של כרום (Chrome), הדפדפן מבית היוצר שלה. הגרסה החדשה היא גרסה 29, או 29.0.147.57 ליתר דיוק.

גולת הכותרת של הגרסה החדשה היא האפשרות לאפס את הדפדפן, ולהתחיל את העבודה עמו ממש מחדש, בלי כל היישומים והתוספים שהיו מותקנים בו. אם תרצו, מדובר בפעולה זהה לאיפוס טלפון מבוסס אנדרואיד (Android) כשמגלים שהוא מתחיל לעשות קצת בעיות לאחר התקנת יישום כלשהו.

אפשרות האיפוס נגישה דרך מסך ההגדרות של הדפדפן, בקצה התחתון של ההגדרות המתקדמות שמופיעות לאחר הלחיצה על הקישור המתאים בדף ההגדרות.

מעבר לכך גוגל טוענת לשיפור הצעות החיפוש שמתקבלות בעת השימוש ב-Omnibox, שורת החיפוש/כתובת המשותפת. בדיקה קצרה מראה שיש קצת בעיה בהצגת התוצאות בעת שימוש בדפדפן במהדורתו העברית, והחיפושים המוצעים יכולים להופיע כשהאותיות האחרונות נראות קטועות. מבחינת הצעות עצמן נראה שהדפדפן יודע לפענח טוב יותר הקלדה בעברית כשמנסים לבצע חיפוש באנגלית ושוכחים לעבור שפה.

מעבר לכך יש כמובן תיקוני יציבות ומהירות, לפחות לפי גוגל, וטיפול ב-25 תקלות אבטחה.

לחצו על 'מידע על Google Chrome' בתפריט כדי לשדרג את כאום אם הוא לא שודרג כבר באופן אוטומטי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.