אפליקציה חדשה של סלקט (Cellcat) הישראלית, העונה לשם 'המספר הנוסף', תאפשר להשתמש בשני מספרי טלפון שונים מאותו מכשיר מאותו כרטיס SIM, בדומה לשירותים אחרים המוצעים בחוץ לארץ כדוגמת SideLine. 'המספר הנוסף', לפי החברה, מיועדת למשתמשים שרוצים, מסיבות כאלו או אחרות, ליצור מספר נוסף כדי להפריד בין שיחות עבודה לשיחות פרטיות, לדוגמה, וגם עבור אלו שזקוקים מדי פעם למספר זמני לצורך מכירת רכב, דירה או כל דבר אחר, לצורך העניין.

השירות החדש מאפשר לקבל ולהוציא שיחות ומסרונים רגילים וזאת בהתאם למנוי של המשתמש אצל מפעילת הסלולר אליה הוא מחובר, כאשר הוא יכול גם לעבוד בחו"ל באם החבילה שלו מאפשרת זו. בשונה משירותים אחרים, 'המספר הנוסף' לא משתמשת ב-VoIP אלא מבצעת שיחות רגילות דרך המפעיל הסלולרי, אם כי יש צורך בחיבור לאינטרנט לצורך פעילות תקינה של השירות.

עם זאת, לא ניתן להשתמש באפליקציות כגון WhatsApp (ווטסאפ) שמתחברות רק למספר טלפון אחד, אלא אם משתמשים באפליקציות צד שלישי שמאפשרות לעקוף את המגבלה הזו.

השירות ניתן בחינם בשימוש של עד 60 דקות שיחה בחודש ו-60 מסרונים, כאשר מעבר לכך השירות מתחיל לעלות כסף על פי המנוי בו בוחרים, כשיש מנויים לשנה בעלות של 279.90 שקל או לחודש בעלות 27.90 שקל, וכן ישנה אפשרות להקלטת שיחה בתשלום נוסף. כמו כן, אם רוצים להחליף את המספר במספר אחר יש להיפרד מ-39.90 שקלים. עוד פרטים ניתן לקרוא באתר הרשמי.