זה התחיל כ-EOS זה הפך בהמשך ל-Limia 1020 ועכשיו כנראה מתכוונים לומר Lumia 909. זו השמועה החדשה שקשורה לטלפון הבא של נוקיה (Nokia) בסדרת מכשירי ה-Windows Phone שלה, עם מצלמת ה-41 מגה-פיקסלים האימתנית. יש לציין ש-909 אכן מתאים יותר למבנה הנוכחי של שמות הטלפונים בסדרת ה-Lumia.

ויותר מכך, כנראה שיש כבר מחיר. תמונות מהחנות של AT&T מראות את המכשיר, עדיין תחת תווית ה-1020, עם תג מחיר של 602 דולרים, כשלצד המכשירים בצבע שחור וצהוב תהיה אפשרות גם לרכוש אותו בצבע לבן, אבל כנראה שהמלאי של הלבן יהיה קטן יותר. בנוסף, ב-WPCentral טוענים שהמלאי בחנות המקוונת אמור להיות זמין כבר ב-22 ביולי, ושהמכירות יתחילו כמה ימים אחר כך, כשבועיים לאחר אירוע ההשקה הרשמי.

אתמול הצגנו את התמונה הראשונה של ה-909 שהודלפה לרשת, עם יישום המצלמה החדש. יחד עם פרטים אחרים מצטיירת התמונה הבאה: מעבד Snaspdragon 800, 2 ג'יגה-בייט זיכרון RAM, 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, מסך 4.5 אינץ' עם 720p, סוללת 2,000mAh והמצלמה המדוברת תגיע עם מבזק Xenon.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.