זה התחיל כ-EOS זה הפך בהמשך ל-Limia 1020 ועכשיו כנראה מתכוונים לומר Lumia 909. זו השמועה החדשה שקשורה לטלפון הבא של נוקיה (Nokia) בסדרת מכשירי ה-Windows Phone שלה, עם מצלמת ה-41 מגה-פיקסלים האימתנית. יש לציין ש-909 אכן מתאים יותר למבנה הנוכחי של שמות הטלפונים בסדרת ה-Lumia.

ויותר מכך, כנראה שיש כבר מחיר. תמונות מהחנות של AT&T מראות את המכשיר, עדיין תחת תווית ה-1020, עם תג מחיר של 602 דולרים, כשלצד המכשירים בצבע שחור וצהוב תהיה אפשרות גם לרכוש אותו בצבע לבן, אבל כנראה שהמלאי של הלבן יהיה קטן יותר. בנוסף, ב-WPCentral טוענים שהמלאי בחנות המקוונת אמור להיות זמין כבר ב-22 ביולי, ושהמכירות יתחילו כמה ימים אחר כך, כשבועיים לאחר אירוע ההשקה הרשמי.

אתמול הצגנו את התמונה הראשונה של ה-909 שהודלפה לרשת, עם יישום המצלמה החדש. יחד עם פרטים אחרים מצטיירת התמונה הבאה: מעבד Snaspdragon 800, 2 ג'יגה-בייט זיכרון RAM, 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, מסך 4.5 אינץ' עם 720p, סוללת 2,000mAh והמצלמה המדוברת תגיע עם מבזק Xenon.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • שי

  הם עושים כל כך הרבה מגהפיקסל בשביל לעשות זום דיגיטלי של 45!

 • ישש

  שיוציאו כבר את המכשיר את דגל הבא שלהם בא לי שהוא יהיה עם windows 8 pro

 • slr

  מיותר לדעתי ולא ממש יצליח. רובם מצלמים בשביל הרשתות החברתיות 800×600 וזה עדיין רחוק ממצלמות יעודיות. מביני דבר ידעו איזו מצלמה לקחת
  אם נוקיה יעברו לאנדרואיד זה יהיה באמת משמעותי לטובה

 • mr google

  רוב הסיכויים שיקראו לו lumia 909
  וזה יהיה מכשיר שיביא רווחים גדולים לחברה
  כמו שאר המתחרות (סמסונג,סוני,HTC ואפל)
  בגלל המצלמה המתקדמת והמושקעת שלו
  והוא יהיה גרסת המצלפון של הלומיה 920
  שיש לו כבר כמה גרסאות – lumia 925 ו lumia 928