אם השתתפתם באחד מהפרויקט השונים של אתר מימון ההמונים, קיקסטרטר (Kickstarter) , רבים הסיכויים כי תקבלו הודעה כי השקתו נדחית. כך על פי נתונים של CNNMoney אשר נאספו מ-50 הפרויקטים הגדולים ביותר בקיקסטרטר ומצאו כיר רק 16 אחוז מהם מסתיימים בלוח זמנים שהוקצב להם, כך ש-84 אחוז מחמיצים את תאריך היעד.

בבחינה של 50 הפרויקטים הללו, הצטבר סכום עצום של 40.3 מיליון דולרים מ-420,000 מממנים ומתוכם רק 8 פרויקטים עמדו בדד-ליין הסופי שהוקצב להם, ו-16 פרויקטים עדיין לא שלחו את המוצרים שהבטיחו למממנים. 26 פרויקטים שכן שלחו לבסוף נדחו מהיעד הסופי ובממוצע כל פרויקט נדחה כחודשיים, למרות שישנם שנדחו יותר מכך. אחד מהם הוא הפרויקט לשעון Pebble אשר אסף למעלה מ-10 מיליון דולרים מ-69,000 מממנים שונים. פרויקט נוסף הוא מכונת אפסרסו של ZPM אשר נדחה כבר למעלה מ-9 חודשים כשהיעד המעודכן הוא אמצע 2013.

ב-CNNMoney מציינים כי רוב הפרויקטים ברשימת ה-50 הם פיתוחים טכנולוגיים זאת בהשוואה לפרויקטים שאינם אשר מצליחים ברובם הגדול לעמוד בתאריך היעד.

>> ג'ויסטיק אלחוטי לכל סמארטפון
>> קייס לאייפון שהוא גם מטען
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.