בעוד קצת יותר משבועיים נוקיה תערוך אירוע הכרזה בניו יורק, ב-11 ליולי, שם תחשוף החברה מכשיר חדש מסדרת הלומיה (Lumia). השמועות והתמונות שדלפו לא משאירות הרבה מקום לספק כי החברה הפינית תכריז על מכשיר ה-Nokia EOS עם חיישן ה-PureView 41MP, אך אם רצינו הוכחה נוספת קיבלנו אותה בדמות רמז עבה למדי מנוקיה.

במודעה שעלתה לבלוג של החברה נכתב “41 מיליון סיבות” ואת תאריך ההכרזה בהמשך. לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין כי הכוונה היא ברמז עבה ל-41 מיליון הפיקסלים של המכשיר העתידי להגיע מבוסס Windows Phone 8.

כזכור, נוקיה הכריזה לפני יותר משנה על ה-Nokia 808 אשר הביא לראשונה מצלמה 41 מגה פיקסל חזקה במיוחד אשר הציגה איכות יוצאת דופן בהשוואה למצלמות הסלולר הקיימות. החסרון העיקרי של המכשיר וזה שגרם לחוסר הצלחתו היא מערכת ההפעלה שננטשה, ה-Symbian ומאז רבים קיוו לראות מנוקיה מכשיר בעל חיישן זהה גם ב-WP.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • שמעון

  אח נוקיה נוקיה .עוד ילמדו את המקרה שלכם בבתי ספר לעסקים .איך חברה ששלטה ללא עוררין בשוק הסלולרי העולמי עשתה טעות אחת .מינת את סטפאן אלופ(המחבל) למנכ"ל .ואיך תוך שנים מעטות בלבד הצליח מנכ"ל אחד להפוך אמפרית ענק לערימת אבק.

  • חיים

   חחחח… גם להם מגיע "שי אגסי" כזה… 😉

 • בולי

  קדימה נוקיה תוציאו עוד מכשיר בלוק עם מצלמה טובה שאף אחד לא צריך

 • windows 8.1

  צריך לדעת שלא יקראו לו eos – כי זה רק שם הקוד של המכשיר ,
  המכשיר יוכרז בשם אחר – אולי נוקיה 1100 או משהו שמתחיל ב 1000 .

 • לומד ראיית חשבון

  בינתיים נוקיה אוכלת חצץ. מערך התמיכה במספר ארצות (ובמיוחד ברוסיה) מתנער מהתחיבויות, סוגר נקודות תמיכה ומבטל חיוג חינם. בהודו נוקיה חטפה קנס רציני מאד מהרשויות. בארה"ב מתמוטט מחיר דגם 928 באמזון מ99$ (עם חוזה לשנתיים בווריזון) ל29$. שמועות על מכירתה מפוזרות במתכוון כדי לפתות משקיעים להמר על המנייה. בעוד 4 שבועות יתפרסם הדוח לרבעון השני ואני מאמין שהוא יהיה עצוב מאד.