שמועות נוספות טוענות כי אפל (Apple) מתכננת דגם מוקטן למכשיר האייפון שלה, אשר יוצג כבר בתחילת 2016, זאת לפי פרטים על אירוע עתידי המיועד להתרחש בחודש אפריל הקרוב.

המידע שפורסם ברשת מצביע על כך שהמכשיר שיכונה iPhone 6c או iPhone 7c יכלול מסך של 4 אינץ’, זאת כממשיכו של iPhone 5c שהושק בסוף 2013 ומיועד היה לשוק הבינוני בתג מחיר נמוך יותר, אולם בסוף המחיר הסופי היה גבוה למדי והוא לא נחל הצלחה רבה.

הדגם החדש אמור להיות דווקא זול יותר, בתג מחיר שינוע בין 400 ל-500 דולר ולהציג מראה של מכשיר פרימיום עם גוף מתכתי ואף ייתכן כי יכלול יכולות של הדגמים הגדולים כמו 3D Touch שאפל מנסה לקדם מאוד מאז השקת iPhone 6s/Plus וכן את מערכת ה-iOS האחרונה שתהיה זמינה באותו הזמן.

למרות ואולי בגלל העובדה שלאפל לקח זמן רב להשיק טלפונים בעלי מסך גדול יותר (4.7 אינץ’ ב-iPhone 6), עדיין רבים אהבו את גודלו הקטן של המכשיר. מה גם, אפל כמנהגה ממכשירה לייצר את דגמי הדור הקודם ולמכור בעולם, בעיקר במדינות מתפתחות וכי כיום חסר לה דגם זול משמעותית, כך שייתכן עם iPhone 6c/7c היא מעוניינת להתאים את עצמה לפלח שוק זה.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
  • נתנאל

    פרסומת סמויה לסלקום על האיפון הלבן שבתמונה… 😉
    בשנים האחרונות סלקום מיואשים עד כדי כך שהם משלמים כמעט לכל אתר וגם במילים אחרות לAdWords של גוגל כדי שהפרסומות שלהם יופיעו בכל כתבה/סרטון שיש בו/ה משהו שקשור לטלוויזיה, טלפון או אינטרנט, שלא בדומה לחברות אחרות.

  • נתנאל

    לא זול בכלל יחסית למכשיר ביניים בגודל כזה ועם קיבולת סוללה כמו שאני בטוח שתיהיה נמוכה מאוד ואולי גם נמוכה יותר מאיפון 5S.
    כמובן שבארץ יעלה בין 3500 ל4300.