אסוס (Asus) לא המתינה ל-Computex 2016 וחשפה היום את Zenfone Max החדש, הדור השני למכשיר עם הסוללה הגדולה, בדומה לדגם הראשון שהושק לאחרונה בישראל.

המכשיר החדש מציע מאפיינים דומה למדי לקודמו כך שהוא עדיין מכוון לשוק הביניים: כך הוא מצויד באותו מסך בגדול 5.5 אינץ’ ברזולוציית 720p, הביצועים שודרגו בזכות שבב Snapdragon 615 מתומן הליבות בתדר מקסימלי של 1.5GHz, זאת במקום Snapdragon 410 בדור הקודם, הזיכרון מוצע ב-2 או 3 ג’יגה-בייט (RAM) והאחסון הפנימי צמח ל-32 ג’יגה-בייט עם אפשרות להרחבה בחריץ microSD.

שאר המאפיינים נותרו כמעט זהים כמו המצלמה עם חיישן של 13 מגה פיקסל בגב המכשיר ו-5 מגה פיקסל לצילומי הסלפי וכן הסיבה המרכזית שמשתמשים יעדיפו אותו – הסוללה, אשר מספקת 5,000 מיליאמפר/שעה, שלדברי אסוס היא מסוגלת לשמש עד 3 ימי עבודה לא אינטנסיביים במיוחד, או 38 שעות שיחה ו-914 שעות המתנה.

Zenfone Max החדש הושק בהודו במחיר של 150 דולר לדגם הבסיסי (2GB) ו-190 דולר לדגם עם זיכרון המוגדל (3GB). בהמשך צפויה החברה להשיק דגם המיועד לשוק המערבי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.