פתחו את היומן וסמנו את התאריך: אפליקציית אחסון הסיסמאות והמידע עטורת השבחים 1Password, שהייתה מנת חלקם של משתמשי ה-iOS בלבד, עושה את דרכה גם אל חנות ה-Play למכשירים מבוססי אנדרואיד בתאריך ה-10 ביוני 2014 (ג).

על מנת לא לפספס את התאריך המיועד, הקימו מפתחי האפליקציה דף מיוחד בו משתמשי האנדרואיד יוכלו להירשם אליו באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שלהם, ומפתחיה ישלחו לינק להורדת האפליקציה לכשתשוחרר. בנוסף, הודיעו מפתחי האפליקציה כי מרגע שחרורה הרשמי לחנויות ה-Play, שיועד כאמור ל-10.06.14, ועד לתאריך ה-1.08.14, תינתן האפליקציה ללא כל תמורה כספית למשתמשי מערכת ההפעלה אנדרואיד על כל אפשרויותיה הנרחבות, כשלאחר תאריך זה עדיין תינתן האפשרות להורדה בחינם, אם כי על מנת לקבל את מלוא האפשרויות שהאפליקציה מציעה, יהיה על משתמשיה לבצע רכישות פנימיות מתוך האפליקציה עצמה. משתמשי ה-iOS לעומת זאת, נאלצים לשלם סכום גבוה יחסית של 63 שקלים על מנת ליהנות ממלוא האפשרויות שהאפליקציה מציעה.

אפליקציית 1Password מוגדרת כיום כאפליקציה המובילה בתחומה לשמירת סיסמאות עבור אתרי אינטרנט או מספרים סודיים כגון כרטיסי אשראי, רשיון נהיגה, תעודת זהות ועוד בפלטפורמת המובייל. אפשרות נוספת אותה האפליקציה מציעה מלבד שמירת סיסמאות ופרטים אחרים, היא יצירת סיסמה חזקה שהאפליקציה תציע עבורכם עבור אתרי אינטרנט ספציפיים, אליהם תוכלו להיכנס בלחיצת כפתור פשוטה ללא צורך בהקלדת הסיסמה, בזכות הדפדפן המובנה הקיים באפליקציה. חשוב לציין כי לאפליקציה קיימת גם תוכנה למשתמשי המק ולמשתמשי ה-PC, כך שכל נתוני האפליקציה מסתנכרנים אחד עם השני והיא שולחת התראות במידה ויש צורך להחליף סיסמה בשירותים מסוימים שנחשפו לפירצה.

להורדה עבור משתמשי ה-iOS

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • קימי

  נסו את keepass
  תוכנת קוד פתוח לכל פלטפורמה אפשרית

 • אני

  המידע שפורסם שגוי.
  התוכנה תהיה חינמית עד ה-1/8. לאחר מכן כולם ישלמו ולא כפי שכתוב!

 • LASTPASS עושה את העבודה!

 • shmulik10

  למה לעזוב את LastPass?

 • KEEPASS טובה יותר.
  1PASSWORD זה עוד פורט של אפליקציית IOS לאנדרואיד וככה זה גם יראה.

 • ניג

  Keepass

 • שלומי

  אני עם תוכנת רובופורם כבר שנים קבות.
  בגירסת אופליין ולא בענן. פשוט מושלמת ומתעדכנת מהר והרבה. תומכת בכל הפלטפורמות האפשריות.
  ממליץ ביום. ברגע שמתרגלים אי אפשר לעזוב.

 • דן

  אני לא מבין איך אפשר לסמוך על שירותים כאלה

  • סתם אחד

   מה אתה לא מבין?