חברת ביטורנט (BitTorrent) מרחיבה את שירות Bleep המספק פלטפורמת צ’אט בטוחה ומשיקה יישום עבור מערכת האנדרואיד ומחשבי Mac.

שירות הצ’אט החדש כפי שנחשף בחודש שעבר מציג דרך ייחודית ובטוחה לשיחה נקייה מציטוטים ומעקב ומאפשרת לבצע התקשרות בין מספר אנשים ללא כל אפשרות להתחקות אחר השיחה. Bleep פועלת שונה מאשר קליינטים של צ’אט אחרים ובמקום לעבור דרך שרת הודעות היא מבצעת התקשרות ישירות עם הצד השני ורק מידע כללי ולוגים נשמרים על השרת.

Bleep פועל על טכנולוגיה שפותחה על ידי BitTorrent המבוסס על פלטפורמת Peer-to-peer על ידי שימוש בזיהוי במפתח ציבורי במקום שם משתמש. כאשר היישום מותקן לראשונה הוא יוצר מפתח פרטי המשמש מכשיר מסוים, ואת המפתח הציבורי בו נשמר המידע האישי כמו שם משתמש וסיסמה, הוא מנותק מהמפתח הפרטי. ניתן לבצע את הצ’אט רק כאשר שני הצדדים מחוברים.

“אנחנו עיצבנו את הפרוטוקול כדי לתמוך בתקשורת פרטית בדרך ייחודית מאוד ל-Bleep”, אומרים בחברה. “ישנם שירותי הודעות שונים המשתמשים בטכנולוגיית ה-Peer to pee, אולם רבים מיישומים אלה לא מגנים על הפרטים האיישיים. “

לעת עתה צריך לזכור כי היישום עדיין מוגדר בשלב אלפא, כך שבאגים ותקלות עלולות להתרחש במהלך השימוש אולם לשמחתנו כבר לא צריך הזמנה מחבר כדי להתחבר לשירות. לעוד פרטים והורדה, הקליקו כאן.